Integracja hurtowni Italian Fashion

Firma Italian Fashion istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Trzydzieści lat istnienia Spółki w Polsce pozwoliło na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku bieliźniarskim

Połącz swój sklep z Italian Fashion

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.italianfashion.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
< 1 tys
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Italian Fashion - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Italian Fashion oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Italian Fashion

Firma Italian Fashion istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Trzydzieści lat istnienia Spółki w Polsce pozwoliło na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku bieliźniarskim. Szyjemy i oferujemy bieliznę damską, męską i dziecięcą. Proponujemy także wygodną odzież domową oraz akcesoria, takie jak skarpety i rajstopy. W naszych kolekcjach szczególną uwagą otaczamy propozycje dla kobiet w ciąży i mam karmiących, jak również piżamy i koszule nocne dla kobiet puszystych. Naszą misją jest tworzenie produktów wygodnych i zgodnych z aktualnymi trendami w modzie. Wykorzystujemy naturalne dzianiny – bawełny i wiskozy. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: