Integracja hurtowni Stockfirmati

Stockfirmati.com jest znakiem towarowym należącym do Borelli Store srl i został założony w 2005 roku. Stockfirmati.com jest "Klubem zakupowym", który organizuje ekskluzywne wyprzedaże dla swoich członków, proponując najbardziej prestiżowe nazwy w modzie, designie, sporcie i elektronice w niesamowicie obniżonych cenach

Połącz swój sklep z Stockfirmati

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.stockfirmati.com
Język produktów
IT
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
5 tys - 10 tys
Lokalizacja
IT
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
IT, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Stockfirmati - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Stockfirmati oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Stockfirmati

Stockfirmati.com jest znakiem towarowym należącym do Borelli Store srl i został założony w 2005 roku. Stockfirmati.com jest "Klubem zakupowym", który organizuje ekskluzywne wyprzedaże dla swoich członków, proponując najbardziej prestiżowe nazwy w modzie, designie, sporcie i elektronice w niesamowicie obniżonych cenach. Stockfirmati.com łączy łatwość i praktyczne aspekty zakupów on-line z zaletami wyjątkowych rabatów i dalszych korzyści dla swoich członków; portal ten jest w stanie drastycznie zmniejszyć koszty stałe i zaproponować produkty w niezwykle konkurencyjnych cenach. Każda marka ma swoją indywidualną wizytówkę, a dzięki filtrom wyszukiwania do dyspozycji członków Stockfirmati.com, bardzo łatwo jest znaleźć artykuły, których się szuka. Rygorystyczna selekcja marek i produktów partnerskich, stylowa grafika, łatwa nawigacja, dbałość o usługi wysyłkowe i dostosowanie usług obsługi klienta to tylko niektóre z aspektów gwarantujących najwyższe standardy, które Stockfirmati.com oferuje swoim klubowiczom.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: