Integracja hurtowni Factory Price

Nasza hurtownia odzieżowa online factoryprice.eu posiada asortyment z kategorii damskiej, męskiej i dziecięcej. Codziennie uzupełniamy nasze kolekcje o nowe wyjątkowe modele inspirowane trendami prosto ze świata wielkiej mody

Połącz swój sklep z Factory Price

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.factoryprice.eu
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
10 tys - 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
NIE
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Factory Price - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Factory Price oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Factory Price

Nasza hurtownia odzieżowa online factoryprice.eu posiada asortyment z kategorii damskiej, męskiej i dziecięcej. Codziennie uzupełniamy nasze kolekcje o nowe wyjątkowe modele inspirowane trendami prosto ze świata wielkiej mody. Klienci znajdą u nas ponad 20 000 produktów doskonałej jakości w najlepszych cenach na rynku. Factoryprice.eu, hurtownia prowadząca internetową sprzedaż hurtową gwarantuje bezpieczne płatności oraz dba o ochronę danych. Nasz magazyn pracuje całą dobę, co gwarantuje szybkie skompletowanie zamówienia. Dokładamy również wszystkich starań, by wybrane produkty dotarły do klienta tak szybko, jak to tylko możliwe.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: