Integracja hurtowni Moda Bergamo

Jesteśmy już od ponad 25 lat na polskim rynku. Firma Bergamo powstała w miejscowości Głowno we wczesnych latach 90 XX wieku

Połącz swój sklep z Moda Bergamo

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.hurt.modabergamo.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Moda Bergamo - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Moda Bergamo oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Moda Bergamo

Jesteśmy już od ponad 25 lat na polskim rynku. Firma Bergamo powstała w miejscowości Głowno we wczesnych latach 90 XX wieku. Nasza firma była jedną z nielicznych i jedną z pierwszych firm w kraju zajmujących się produkcją modnej i nieodbiegającej od światowych, zwłaszcza zachodnich trendów, odzieży damskiej. Z biegiem czasu zebraliśmy niezwykle cenny i zasobny bagaż doświadczeń w projektowaniu i produkcji ubrań dla nowoczesnych kobiet. W ofercie naszej firmy i sklepu internetowego znajdują się różnorodne fasony i wzory nowoczesnej, klasycznej, a czasem i odrobinę ekstrawaganckiej odzieży pasującej idealnie do każdej kobiety. W Naszej ofercie znajduje się bogaty wybór wykonanych z najlepszej jakości materiałów: sukienek, tunik, kombinezonów, bluzek, bolerek, żakietów, spódnic, tunik i swetrów. Każda kobieta znajdzie więc coś dla siebie, a nasza odpowiednia na każdą okazję odzież pozwoli jej się wyróżnić i poczuć wyjątkową.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: