Integracja hurtowni Zwegrodzki

Od 2006 roku firma Zwegrodzki prowadzi rozlewnię perfum. Rozwija się w bardzo szybkim tempie, ponieważ na bieżąco analizuje zmieniające się trendy i potrzeby Klientów

Połącz swój sklep z Zwegrodzki

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.zwegrodzki.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Zwegrodzki - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Zwegrodzki oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Zwegrodzki

Od 2006 roku firma Zwegrodzki prowadzi rozlewnię perfum. Rozwija się w bardzo szybkim tempie, ponieważ na bieżąco analizuje zmieniające się trendy i potrzeby Klientów. Na ich podstawie wprowadzane są do oferty kolejne jakościowe produkty. Marka Zwegrodzki nie poprzestaje na sprzedaży perfumy na mililitry, do swojej oferty wprowadziła piękną i unikatowej biżuterię oraz odzież. Maksymą, która jej przyświeca są słowa Anny Dell Russo: „Moda to deklaracja Twojej własnej wolności”. Specjalnie dla swoich Klientów stworzono tu możliwość nabycia ubrań i ozdób sygnowanych marką włoskiego projektanta Marco Diamanti. Jego produkty zdobyły serca kobiet ze wszystkich zakątków Europy. Odzież i biżuteria z  oferty Zwegrodzki powstają z dbałością o wszelkie detale w cenionych pracowniach na terenie Polski.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: