Integracja hurtowni Matterhorn

Hurtownia odzieży, bielizny i obuwia. Matterhorn jest tylko dostawcą mody B2B dla firm e-commerce, sklepów internetowych, sklepów i butików

Połącz swój sklep z Matterhorn

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: 99 zł (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów. W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.matterhorn.pl
Język produktów
PL, EN, DE, ES, CS, RU
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
10 tys - 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Matterhorn - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Matterhorn oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Matterhorn

Hurtownia odzieży, bielizny i obuwia. Matterhorn jest tylko dostawcą mody B2B dla firm e-commerce, sklepów internetowych, sklepów i butików. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2004 r. Hurtownia Matterhorn oferuje szeroką gamę produktów w zakresie mody damskiej. Posiadamy setki stylów mody, z których wiele jest kreowanych przez polskich producentów. Współpracujemy również z globalną siecią sprawdzonych dostawców z Europy, co pozwala nam oferować szeroki asortyment wysokiej jakości odzieży modowej w niskich cenach. Zaopatrujemy internetowe oraz stacjonarne sklepy, butiki oraz hurtowników na całym świecie.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: