Integracja hurtowni Czas Na Buty

To jeden z największych sklepów internetowych w naszym kraju oferujący w swojej sprzedaży stylowe buty w bardzo atrakcyjnych cenach. Chcąc zadowolić najbardziej wymagających nabywców wprowadzamy nowe rozwiązania, dzięki którym nasz sklep internetowy staje się przyjazny klientowi

Połącz swój sklep z Czas Na Buty

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.hurt.czasnabuty.pl
Język produktów
PL, CS, SK
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
NIE
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Czas Na Buty - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Czas Na Buty oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Czas Na Buty

To jeden z największych sklepów internetowych w naszym kraju oferujący w swojej sprzedaży stylowe buty w bardzo atrakcyjnych cenach. Chcąc zadowolić najbardziej wymagających nabywców wprowadzamy nowe rozwiązania, dzięki którym nasz sklep internetowy staje się przyjazny klientowi. W ofercie posiadamy nie tylko markowe obuwie, ale również tanie buty, które niczym nie ustępują droższym egzemplarzom. U nas znajdziesz obuwie na każdą porę roku - klasyczne szpilki i czółenka, wygodne półbuty, espadryle czy mokasyny idealnie nadające się na lato oraz buty sportowe - niezbędne podczas joggingu lub ćwiczeń na siłowni. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby spostrzeżenia klientów dotyczące serwisu były wprowadzane w życie.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: