Integracja hurtowni Merribel

Od 2016 roku w oparciu o własne projekty, szyjemy suknie i sukienki na każdą okazję i dla każdej kobiety. Merribel to nie tylko prężnie rozwijająca się marka, to przede wszystkim pasja tworzenia najbardziej kobiecych sukienek

Połącz swój sklep z Merribel

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.merribel.eu
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
< 1 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Merribel - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Merribel oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Merribel

Hurtownia Merribel to prężnie rozwijająca się marka, która powstała w roku 2016. Od tego czasu w oparciu o własne projekty, szyje sukienki na każdą okazję i dla każdej kobiety. Pod marką  Merribel kryje się pasja tworzenia wyjątkowych kobiecych kreacji dla kobiet. Oferta zawiera najmodniejsze modele sukienek w różnych wzorach, stylach oraz o bogatej gamie kolorystycznej. Sukienki Merribel sprawiają, że kobieta czuje się piękna w każdej sytuacji tj. w pracy, na spotkaniu z przyjaciółmi, czy spotkaniu biznesowym. Sukienki wieczorowe, na przyjęcia czy bankiety – wszystkie kolekcje tworzone są w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych kobiet

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: