Integracja hurtowni Merribel

Od 2016 roku w oparciu o własne projekty, szyjemy suknie i sukienki na każdą okazję i dla każdej kobiety. Merribel to nie tylko prężnie rozwijająca się marka, to przede wszystkim pasja tworzenia najbardziej kobiecych sukienek

Połącz swój sklep z Merribel

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.merribel.eu
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Merribel - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Merribel oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Merribel

Od 2016 roku w oparciu o własne projekty, szyjemy suknie i sukienki na każdą okazję i dla każdej kobiety. Merribel to nie tylko prężnie rozwijająca się marka, to przede wszystkim pasja tworzenia najbardziej kobiecych sukienek. Oferujemy najmodniejsze sukienki w różnych stylach, wzorach i bogatej gamie kolorystycznej, sukienki są niezwykle kobiece i stylowe, dzięki czemu pozwalają czuć się pięknie w każdej sytuacji. U nas znajdziesz modele odpowiednie zarówno do pracy i na spotkania z przyjaciółmi, jak również na eleganckie wyjścia czy spotkanie biznesowe. Jako producent sukni wieczorowych, oferujemy także sukienki idealne na przyjęcia i bankiety. Nasze kolekcje tworzone są w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych kobiet.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: