Integracja hurtowni Merlitz

Hurtownia on-line Merlitz.eu to nowoczesny podmiot zajmujący się kompleksową obsługą i wszechstronnym zaopatrywaniem partnerów handlowych w torby, aktówki, plecaki, portfele, akcesoria, kopertówki, walizki czy też torby podróżne wykonane z zarówno ze skór naturalnych jak i ekologicznych. Szeroka gama modeli oraz ciągła dostępność produktów sprawi, że na miejscu będzie możliwość złożenia indywidualnego zamówienia lub zakupu naszych produktów

Połącz swój sklep z Merlitz

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.merlitz.eu
Język produktów
PL, EN, CS
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1 tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Merlitz - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Merlitz oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Merlitz

Hurtownia on-line Merlitz.eu to nowoczesny podmiot zajmujący się kompleksową obsługą i wszechstronnym zaopatrywaniem partnerów handlowych w torby, aktówki, plecaki, portfele, akcesoria, kopertówki, walizki czy też torby podróżne wykonane z zarówno ze skór naturalnych jak i ekologicznych. Szeroka gama modeli oraz ciągła dostępność produktów sprawi, że na miejscu będzie możliwość złożenia indywidualnego zamówienia lub zakupu naszych produktów. Merlitz.eu oprócz szerokiej oferty, proponuje także szereg usług związanych z galanterią - między innymi umożliwia organizację produkcji toreb według wzorów Klientów, zarówno ze skór syntetycznych jak i skór naturalnych,czy też wykonuje nanoszenie logotypów klientów na gotowe produkty z oferty hurtowni.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: