Integracja hurtowni Manilla by Anter

Kobieta bez biżuterii jest jak nocne niebo bez gwiazd. Piękna, ale czegoś jej brakuje

Połącz swój sklep z Manilla by Anter

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.manilla-store.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Manilla by Anter - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Manilla by Anter oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Manilla by Anter

Kobieta bez biżuterii jest jak nocne niebo bez gwiazd. Piękna, ale czegoś jej brakuje. Czegoś niedużego, co przykuje uwagę, podkreśli styl, przyciągnie wzrok, nie pozwoli oderwać oczu. Dobrze dobrana biżuteria jest niczym ostatnie muśnięcie pędzla na obrazie Van Gogha. Nie lubimy masowej produkcji i sztampowych rozwiązań, dlatego biżuterię Manilla by Anter robimy wyłącznie ręcznie. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały (srebro, srebro pozłacane) i kamienie półszlachetne – między innymi turkus, opal, akwamaryn, granat, turmalin. Tworzymy nasze projekty bez pośpiechu, pozwalamy, by zrodziły się w naszej wyobraźni i powoli dojrzewały. Nie spieszymy się. Przystępujemy do produkcji dopiero, gdy mamy pewność, że nasza propozycja przypadnie Ci do gustu. Wiemy, że jesteś piękna. Chcemy, by nasza biżuteria to podkreślała. Stale śledzimy trendy światowej mody, by oferować Ci najmodniejsze wzory i kolory. Dajemy Ci pewność, że nosząc biżuterię Manilla by Anter, stajesz się ikoną stylu.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: