Integracja hurtowni Kupbuty

Kupbuty.com to nie tylko sprzedaż detaliczna- KupButy.com to także hurtownia obuwia. Zakupy hurtowe na naszej stronie to bardzo wygodna forma zatowarowania Państwa sklepu – u nas mogą Państwo zamawiać pojedyncze pary obuwia lub inne produkty, bez konieczności kupowania pełnych kartonów

Połącz swój sklep z Kupbuty

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.kupbuty.com
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1 tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Kupbuty - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Kupbuty oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Kupbuty

Kupbuty.com to nie tylko sprzedaż detaliczna- KupButy.com to także hurtownia obuwia. Zakupy hurtowe na naszej stronie to bardzo wygodna forma zatowarowania Państwa sklepu – u nas mogą Państwo zamawiać pojedyncze pary obuwia lub inne produkty, bez konieczności kupowania pełnych kartonów. KupButy to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które kochają modę i lubią dobrze wyglądać w każdej sytuacji, nie wydając przy tym zbyt dużo pieniędzy. Nasz sklep z butami trzyma rękę na pulsie i wie, co aktualnie jest w trendach. W ofercie znajdziesz modne i stylowe obuwie na każdą porę roku i na każdą okazję. W zależności od preferencji i stylu życia, możesz wybrać tanie obuwie w wydaniu klasycznym, miejskim, sportowym lub rockowym, na co dzień lub eleganckie wyjścia. Botki, kozaki, balerinki, espadryle, czółenka – już dziś zapoznaj się z naszym asortymentem, znajdź buty idealne dla siebie i zacznij podbijać w nich świat.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: