Integracja hurtowni JS

JS od 1991 roku prowadzi sprzedaż hurtową bielizny, rajstop, skarpet oraz odzieży. Już ponad 25 lat dystrybuujemy asortyment około 300 marek do odbiorców z kilkunastu państw w Europie Środkowej i Wschodniej

Połącz swój sklep z JS

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.js.com.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
> 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią JS - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię JS oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O JS

JS od 1991 roku prowadzi sprzedaż hurtową bielizny, rajstop, skarpet oraz odzieży. Już ponad 25 lat dystrybuujemy asortyment około 300 marek do odbiorców z kilkunastu państw w Europie Środkowej i Wschodniej. Obecnie jesteśmy liderem handlu hurtowego bielizną i wyrobami pończoszniczymi w Polsce. Od początku naszej działalności kładziemy szczególny nacisk na rozwój kontaktów handlowych na rynku wschodnim.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: