Integracja hurtowni Colibra

Colibra to marka z ponad 40 letnią tradycją, posiadająca największy zakład biżuterii modowej w Polsce. Produkujemy biżuterię na rynek krajowy i zagraniczny

Połącz swój sklep z Colibra

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.colibra.eu
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 10000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Colibra - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Colibra oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Colibra

Colibra to marka z ponad 40 letnią tradycją, posiadająca największy zakład biżuterii modowej w Polsce. Produkujemy biżuterię na rynek krajowy i zagraniczny. Możemy poszczycić się najlepszą technologią, która zapewnia wysoką jakość wyrobów oraz doskonały design. Subtelna, delikatna i przyjazna dla skóry biżuteria dopasowana do oczekiwań najbardziej wymagających klientek. W laboratorium powstają oryginalne wzory, zgodne z najnowszymi trendami mody. Austriacka galwanotechnika, technika elektroforezy zabezpieczająca biżuterię przed ścieraniem, a także doskonałe wykończenie znanymi w całej Europie kryształami CRYSTALLIZED - Swarovski Elements składają się na unikatowość naszej biżuterii.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: