Integracja hurtowni Numoco

Firma powstała w Rybniku w 2005 roku pod marką Shop-a-fashion, w późniejszym czasie zmieniliśmy nazwę na Numoco. Wielką pasję do projektowania i szycia zapoczątkowała we mnie moja babcia, gdy w latach 90-tych szyła sukienki dla lalek barbie

Połącz swój sklep z Numoco

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.numoco.com
Język produktów
PL, EN, DE, CZ
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Numoco - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Numoco oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Numoco

Firma powstała w Rybniku w 2005 roku pod marką Shop-a-fashion, w późniejszym czasie zmieniliśmy nazwę na Numoco. Wielką pasję do projektowania i szycia zapoczątkowała we mnie moja babcia, gdy w latach 90-tych szyła sukienki dla lalek barbie. Jesteśmy polskim producentem oraz hurtownią odzieży damskiej. Doświadczenie w branży posiadamy od ponad 15 lat. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, sprzedażą hurtową i detaliczną. Nasz asortyment dostępny jest w sklepach odzieżowych, stacjonarnych oraz internetowych na całym świecie. Kładziemy nacisk na rozwój, wprowadzając z każdą kolekcją nie tylko inne fasony, ale także nowe produkty.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: