Integracja hurtowni eCarla

Sklep internetowy eCarla.pl to miejsce w sieci, które pozwoli Ci na czerpanie pełnej przyjemności z robienia zakupów. Bogaty w asortyment damskiej biżuterii, ozdób do włosów, torebek, starannie wyselekcjonowanych dodatków ślubnych i innych, kobiecych akcesoriów pozwala na tworzenie różnorodnych, modnych stylizacji w jednym miejscu

Połącz swój sklep z eCarla

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.ecarla.pl
Język produktów
PL, DE
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1 tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią eCarla - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię eCarla oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O eCarla

Sklep internetowy eCarla.pl to miejsce w sieci, które pozwoli Ci na czerpanie pełnej przyjemności z robienia zakupów. Bogaty w asortyment damskiej biżuterii, ozdób do włosów, torebek, starannie wyselekcjonowanych dodatków ślubnych i innych, kobiecych akcesoriów pozwala na tworzenie różnorodnych, modnych stylizacji w jednym miejscu. Od ponad 10 lat w swojej ofercie umieszczamy takie produkty, które cieszą nie tylko swą strona wizualną, ale także trwałością. Dzięki szerokiej gamie produktów wśród naszych Klientek znajdują się zarówno fanki nieśmiertelnej klasyki, jak i miłośniczki najnowszych, blogerskich, topowych trendów, inspirowanych modą wprost z wybiegów. Dla nas najważniejsza jesteś Ty, dlatego dbamy o to, by zakupy w eCarla.pl były dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: