Integracja hurtowni Dropeo

DROPEO to hurtownia działająca od wielu lat w formule dropshippingu. Oferujemy sklepom internetowym szeroki wybór produktów dobrej jakości w jednym miejscu

Połącz swój sklep z Dropeo

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.dropeo.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 10000
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Dropeo - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Dropeo oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Dropeo

DROPEO to hurtownia działająca od wielu lat w formule dropshippingu. Oferujemy sklepom internetowym szeroki wybór produktów dobrej jakości w jednym miejscu. W naszej hurtowni znajdziesz produkty odzieżowe, buty oraz biżuterię sprawdzonych marek. Profesjonalne opisy oraz zdjęcia są dla nas priorytetem. Regularnie rozszerzamy ofertę o nowych dostawców, wkrótce pojawią się również ciekawe produkty z zagranicy. Zapewnimy dodatkowe wsparcie Twojego biznesu w postaci następujących usług: analiz rynku, tworzenia opisów do produktów, tłumaczeń. Jeśli nie chcesz ograniczać się do jednego dostawcy oraz pozbyć się kłopotów związanych z wysyłką i pakowaniem, a regularne odświeżanie oferty Twojego sklepu o dobrej jakości produkty jest dla Ciebie ważne, rozpocznij współpracę z Dropeo.pl.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: