Integracja hurtowni Tayma

Sklep internetowy Tayma oferuje stylowe zegarki, pochodzące od znanych i cenionych producentów. Gino Rossi, Naviforce, Jordan Kerr, Casio, Timex – to tylko niektóre firmy, z którymi współpracujemy

Połącz swój sklep z Tayma

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.tayma.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
5 tys - 10 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Tayma - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Tayma oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Tayma

Sklep internetowy Tayma oferuje stylowe zegarki, pochodzące od znanych i cenionych producentów. Gino Rossi, Naviforce, Jordan Kerr, Casio, Timex – to tylko niektóre firmy, z którymi współpracujemy. Oferujemy modne zegarki w różnorodnych wariantach kolorystycznych i materiałowych. Proponujemy ceramiczne, drewniane, gumowe, metalowe, skórzane, stalowe, a także tytanowe paski i bransolety. W sklepie Tayma oferujemy zarówno męskie, damskie, jak i dziecięce modele. Nasze stylowe zegarki i smartwatche posiadają nadto kilkuletnią gwarancję. Wszystkie produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu z pewnością będzie to zakup na długie lata. Tayma to modne zegarki do zadań specjalnych. Sprawdzą się do różnorodnych stylizacji. Proponujemy zarówno modele idealne do garnituru lub wieczorowej sukienki, jak i te, o sportowym designie, do codziennego użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się w bogatą ofertą Tayma.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: