Integracja hurtowni Lanti

Lanti to polska marka modowa. To wygodne, niezobowiązujące kroje, proste linie i spójna kolorystyka, po prostu piękna wygoda

Połącz swój sklep z Lanti

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.lanti.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
< 1 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Lanti - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Lanti oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Lanti

Lanti to polska marka modowa. To wygodne, niezobowiązujące kroje, proste linie i spójna kolorystyka, po prostu piękna wygoda. Propozycja dla kreatywnych, niebanalnych kobiet, które w każdej dziedzinie życia dbają o harmonię. Nazwę Lanti zainspirowało słowo "ribelanti", w języku esperanto oznaczające buntowniczkę, kobietę łamiącą schematy. Od początku chcieliśmy, by taka właśnie była nasza klientka - niezależna, nie dająca się zamknąć w stereotypach, patrząca na modę i życie z dystansem. Miejski charakter sukienek, bluz i kardiganów Lanti sprawia, że sprawdzają się zarówno przy biurku, za kierownicą, jak i na spacerze po mieście. W dobrym stylu, na czasie i wygodnie Policzyliśmy kiedyś, że każda rzecz, zanim do Ciebie trafi, przechodzi przez ręce dwunastu osób. Od projektantki poprzez krojczego i krawcową, aż po studio fotograficzne i graficzne, by w końcu trafić na magazyn, a potem do wysyłki. Dbamy o to, by każda z tych dwunastu osób czuła się ważnym elementem tej układanki. Dzięki temu naszej pracy towarzyszy unikalna atmosfera. A Ty możesz być pewna, że kupując rzeczy z metką Lanti wspierasz rodzimych przedsiębiorców, artystów i rzemieślników. Do trendów w Lanti podchodzimy na poważnie. Tylko po to, abyś Ty nie musiała. Tutaj to my ciężko pracujemy, przewalamy sterty magazynów i tysiące stron internetowych, spędzamy godziny w studio projektowym, a potem w szwalni, żebyś Ty mogła po prostu nosić modne i komfortowe ubrania, które towarzyszyć Ci będą przez wiele sezonów. Bez śledzenia trendów, bez kompletowania stylizacji, bez całej tej bieganiny. Po prostu – tak jak lubisz.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: