Integracja hurtowni Fobya

Firma MaxV jest właścicielem marek Fobya, Fimfi oraz Knitis, od 1992 roku zajmujemy się produkcją konfekcji damskiej i wyrobów dzianych, a nasza firma znajduje się w centrum Polski w Głownie.Fobya specjalizuje się w produkcji odzieży dzianej - swetrów, kardiganów, sukienek. Produkujemy cały rok

Połącz swój sklep z Fobya

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.fobya.com
Język produktów
PL, EN
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1 tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
NIE
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Fobya - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Fobya oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Fobya

Firma MaxV jest właścicielem marek Fobya, Fimfi oraz Knitis, od 1992 roku zajmujemy się produkcją konfekcji damskiej i wyrobów dzianych, a nasza firma znajduje się w centrum Polski w Głownie.Fobya specjalizuje się w produkcji odzieży dzianej - swetrów, kardiganów, sukienek. Produkujemy cały rok. W asortymencie mamy również całą gamę produktów na sezon wiosna/lato. Słyniemy z jedynej w Polsce kolekcji swetrów Chunky Knit - jest to ukłon w stronę produktów hand made. Swetry i kardigany z tej kolekcji cechują grube sploty i ciepłe przędze. W 2020 roku rozszerzyliśmy nasz asortyment o swetry z kaszmiru i naturalnej wełny oraz przędz recyklingowych. W ofercie mamy również sukienki szyte z tkanin pochodzących z polskich fabryk oraz bluzki z Polskiej dzianiny bawełnianej z nadrukami. Fobya to polska marka skierowana do kobiet szukających wyjątkowych ubrań tworzonych w zgodzie z najnowszymi trendami w modzie. Nasza sprzedaż skierowana jest do klienta na całym świecie. Posiadamy zaawansowany technologicznie park maszynowy firmy Stoll, przystosowany do wytwarzania wysublimowanych produktów najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy własnym studiem projektowym, w którym każdego dnia nasi inżynierowie i projektanci, z ogromną pasją i zaangażowaniem realizują nowe wzory, w oparciu o obowiązujące trendy. Wytwarzamy produkty z najwyższej jakości przędz, produkowanych w Unii Europejskiej, posiadających atesty i certyfikaty.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: