Integracja hurtowni Awama

Awama to polska marka odzieży damskiej. Jej oferta skierowana jest do kobiet ceniących modny styl oraz wysoką jakość odzieży

Połącz swój sklep z Awama

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.awama.eu
Język produktów
PL, EN
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
10 tys - 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Awama - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Awama oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Awama

Awama to polska marka odzieży damskiej. Jej oferta skierowana jest do kobiet ceniących modny styl oraz wysoką jakość odzieży. Produkty marki Awama charakteryzuje ponadczasowa elegancja podkreślona subtelnymi dodatkami. W naszej kolekcji znajdują się: eleganckie żakiety, bluzki, koszule, sukienki, spódnice oraz tuniki. Kolekcja stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, projektowana jest zgodnie z aktualnie panującymi trendami w modzie.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: