Integracja hurtowni Tabu

Hurtownia powstała w 1994 roku. Działając już ponad 20 lat, ugruntowaliśmy naszą pozycję na rynku i zdobyliśmy cenne doświadczenie w handlu, którym chętnie dzielimy się z naszymi kontrahentami

Połącz swój sklep z Tabu

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.tabu.com.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Tabu - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Tabu oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Tabu

Hurtownia powstała w 1994 roku. Działając już ponad 20 lat, ugruntowaliśmy naszą pozycję na rynku i zdobyliśmy cenne doświadczenie w handlu, którym chętnie dzielimy się z naszymi kontrahentami. Oferujemy Państwu bardzo szeroki asortyment bielizny oraz wyrobów pończoszniczych. Klient naszym Partnerem – to nasza dewiza, dlatego zajmujemy się wyłącznie sprzedażą hurtową, a sprzedaż detaliczną zostawiamy naszym Klientom. Obsługujemy firmy w całej Polsce, honorujemy rabaty wypracowane u Państwa dotychczasowych dostawców oraz zapewniamy bardzo dobrą i profesjonalną obsługę.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: