Integracja hurtowni Nobo Trade

Nobo zaczęło swoją działalność z wizją stworzenia marki innej niż wszystkie. Nobo to marka, która kusi intrygującym designem, ale tez doskonale koreluje z najnowszymi trendami

Połącz swój sklep z Nobo Trade

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.nobotrade.com
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Nobo Trade - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Nobo Trade oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Nobo Trade

Nobo zaczęło swoją działalność z wizją stworzenia marki innej niż wszystkie. Nobo to marka, która kusi intrygującym designem, ale tez doskonale koreluje z najnowszymi trendami. Buty i torebki naszej marki wykonane są z najlepszych materiałów. Buty są tym elementem stylizacji, którego fashionistka po prostu nie może ignorować. Można wprawdzie wyobrazić sobie prosty strój wybrany bez specjalnej dbałości o szczegóły, który połączony z pięknymi butami i torebką zmienia go w prawdziwy przedmiot pożądania. Przykładamy dużą wagę do detali i do każdego etapu produkcji, dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty są wykonane z najwyższą precyzją.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: