Integracja hurtowni Merg

Jesteśmy polską marką, która działa na rynku już od 2008 roku. Oferujemy odzież i akcesoria dla kobiet i mężczyzn, które potrafią nadążyć za ich dynamicznym życiem i które sprawią że odkryją w sobie swoje najlepsze „ja”

Połącz swój sklep z Merg

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.merg.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Merg - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Merg oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Merg

Jesteśmy polską marką, która działa na rynku już od 2008 roku. Oferujemy odzież i akcesoria dla kobiet i mężczyzn, które potrafią nadążyć za ich dynamicznym życiem i które sprawią że odkryją w sobie swoje najlepsze „ja”. Posiadamy tysiące unikatowych produktów w ofercie sklepu. Odkryj nowe marki lub wybieraj z marek już sobie dobrze znanych. W ofercie sklepu Merg nawet najbardziej wymagający klient odnajdzie coś dla siebie.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: