Integracja hurtowni Mada

Hurtownia Mada rozpoczęła swoją działalność w grudniu 1995 roku od sprzedaży rajstop z elastilu w pomieszczeniu o powierzchni około 80 metrów kwadratowych. Naszym klientom zapewniamy szeroki asortyment wyrobów renomowanych polskich producentów

Połącz swój sklep z Mada

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.mada.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
5 tys - 10 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
NIE
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Mada - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Mada oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Mada

Hurtownia Mada rozpoczęła swoją działalność w grudniu 1995 roku od sprzedaży rajstop z elastilu w pomieszczeniu o powierzchni około 80 metrów kwadratowych. Naszym klientom zapewniamy szeroki asortyment wyrobów renomowanych polskich producentów. Obecnie jesteśmy największą hurtownią bielizny i wyrobów pończoszniczych w północno-wschodniej Polsce oraz pierwszym w tym rejonie Centrum Dystrybucji Gatta i Wola.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: