Integracja hurtowni Kesi

Posiadając blisko piętnastoletnie doświadczenie w działalności jako hurtownia ubrań tureckich, prowadząc sklep online zapewniamy naszym klientom dostęp do najwyższej jakości odzieży damskiej i dziecięcej. Działając jako nowoczesna i tania hurtownia odzieży online, proponujemy szeroki wybór ubrań zarówno w klasycznych czerniach i szarościach, jak również w mocnych i zdecydowanych barwach, które z całą pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientkom

Połącz swój sklep z Kesi

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.hurtownia-kesi.pl
Język produktów
PL, EN
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1 tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
NIE
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Kesi - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Kesi oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Kesi

Posiadając blisko piętnastoletnie doświadczenie w działalności jako hurtownia ubrań tureckich, prowadząc sklep online zapewniamy naszym klientom dostęp do najwyższej jakości odzieży damskiej i dziecięcej. Działając jako nowoczesna i tania hurtownia odzieży online, proponujemy szeroki wybór ubrań zarówno w klasycznych czerniach i szarościach, jak również w mocnych i zdecydowanych barwach, które z całą pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientkom. To co posiada w swoim asortymencie nasza hurtownia odzieżowa, to przede wszystkim damska moda, czyli sukienki, spódnice, bluzki, narzutki, spodnie oraz wiele innych ubrań, dostępnych w szerokiej gamie rozmiarów. Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby oferowana przez nas odzież hurt odznaczała się wysoką jakością i doskonałym wykończeniem. Jako internetowa hurtownia, zamówione towary wysyłamy maksymalnie w ciągu 24 godzin.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: