Integracja hurtowni Ateneum

Hurtownia rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku, jest ogólnopolskim dystrybutorem zajmującym się hurtową sprzedażą książek, artykułów papierniczych, puzzli, gier oraz zabawek. Hurtownia w błyskawicznym tempie stała się liderem branży w południowej części Polski, jednocześnie rozwinęła działalność na terenie całego naszego kraju, a od 2010 roku rozszerzyła współpracę o rynki zagraniczne

Połącz swój sklep z Ateneum

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.ateneum.net.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
>50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
NIE
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Ateneum - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Ateneum oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Ateneum

Hurtownia rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku, jest ogólnopolskim dystrybutorem zajmującym się hurtową sprzedażą książek, artykułów papierniczych, puzzli, gier oraz zabawek. Hurtownia w błyskawicznym tempie stała się liderem branży w południowej części Polski, jednocześnie rozwinęła działalność na terenie całego naszego kraju, a od 2010 roku rozszerzyła współpracę o rynki zagraniczne. Od początku swego istnienia Ateneum stawia na najwyższą jakość obsługi klienta oraz kompleksowe zaopatrzenie asortymentowe.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

2 innych produktów w tej samej kategorii: