Integracja hurtowni Malowia

Od 2012 roku zaopatrujemy punkty handlowe w naturalne kosmetyki i akcesoria. Oferujemy nową jakość wśród kosmetycznych dostawców

Połącz swój sklep z Malowia

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: 99 zł (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów. W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.malowia.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Malowia - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Malowia oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Malowia

Od 2012 roku zaopatrujemy punkty handlowe w naturalne kosmetyki i akcesoria. Oferujemy nową jakość wśród kosmetycznych dostawców. Zapewniamy wsparcie w rozwoju biznesu oraz pomoc w sprzedaży. Wysyłamy towary z magazynu zaprojektowanego stricte pod kątem przechowywania kosmetyków. W naszej ofercie znajdują się między innymi takie marki jak: Apteczka Agafii, Avebio, Bajkal Herbals, Orientana, Nacomi, Planeta Organica, dabu, Eos, Etja, Georgan+, Biolaven, Herbatint.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

8 innych produktów w tej samej kategorii: