Integracja hurtowni Puremed

PureMED to hurtownia, która powstała z zamiłowania do medycyny estetycznej, naszym celem jest zapewnienie jak najwyższych norm bezpieczeństwa związanych z wykorzystywanymi preparatami w gabinetach lekarskich. W naszej ofercie posiadamy tylko oryginalne i sprawdzone produkty, które są dopuszczone do użytku na polskim rynku, pochodzą one bezpośrednio od autoryzowanych dystrybutorów i producentów

Połącz swój sklep z Puremed

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.puremed.com.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Puremed - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Puremed oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Puremed

PureMED to hurtownia, która powstała z zamiłowania do medycyny estetycznej, naszym celem jest zapewnienie jak najwyższych norm bezpieczeństwa związanych z wykorzystywanymi preparatami w gabinetach lekarskich. W naszej ofercie posiadamy tylko oryginalne i sprawdzone produkty, które są dopuszczone do użytku na polskim rynku, pochodzą one bezpośrednio od autoryzowanych dystrybutorów i producentów. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, stawiamy na rozwój i współpracę z Klientem. Jeśli brakuje Ci czegoś w naszej ofercie, skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko żeby Cię usatysfakcjonować.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: