Integracja hurtowni Primavera Parfum

Primavera Parfum z małej rodzinnej firmy założonej w 1991 roku stała się wiodącym dystrybutorem kosmetyków w Polsce, Europie i Azji. Sprzedając poprzez ponad 500 sklepów e-commerce, własne sklepy offline oraz hurtownie, nasze portfolio produktowe obejmuje dziesiątki tysięcy perfum, kosmetyków, produktów do pielęgnacji ciała i włosów, FMCG i suplementów

Połącz swój sklep z Primavera Parfum

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.primaveraperfum.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Primavera Parfum - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Primavera Parfum oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Primavera Parfum

Primavera Parfum z małej rodzinnej firmy założonej w 1991 roku stała się wiodącym dystrybutorem kosmetyków w Polsce, Europie i Azji. Sprzedając poprzez ponad 500 sklepów e-commerce, własne sklepy offline oraz hurtownie, nasze portfolio produktowe obejmuje dziesiątki tysięcy perfum, kosmetyków, produktów do pielęgnacji ciała i włosów, FMCG i suplementów. Współpracujemy z markami masowymi, luksusowymi i niszowymi. Stawiamy na budowanie marki, marketing, konkurencyjne ceny i kompleksową obsługę logistyczną.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: