Integracja hurtowni Euroshop24h

Euroshop24h.pl to polski dystrybutor i bezpośredni importer chemii gospodarczej, kosmetyków, słodyczy i kawy z Niemiec, Belgii, Holandii, Anglii, Austrii, Włoch i Szwajcarii. Firma rodzinna z ponad 25 letnim doświadczeniem w handlu produktami pochodzenia zagranicznego

Połącz swój sklep z Euroshop24h

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.euroshop24h.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Euroshop24h - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Euroshop24h oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Euroshop24h

Euroshop24h.pl to polski dystrybutor i bezpośredni importer chemii gospodarczej, kosmetyków, słodyczy i kawy z Niemiec, Belgii, Holandii, Anglii, Austrii, Włoch i Szwajcarii. Firma rodzinna z ponad 25 letnim doświadczeniem w handlu produktami pochodzenia zagranicznego. W produkty importowane, najwyższej jakości, zaopatrujemy tysiące domów i firm. Zapewniamy najwyższą jakoś oferowanych produktów w atrakcyjnych cenach. Nasz cel to zadowolenie klienta, dlatego stale poszerzamy swoją ofertę asortymentową, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w naszym sklepie.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

8 innych produktów w tej samej kategorii: