Integracja hurtowni ELEKTRO-SKLEP

Posiadamy bazę ponad 200 tysięcy produktów - wszystkie produkty są obsługiwane poprzez klasyczne zakupy B2B jak i Dropshipping. Czas realizacji zamówień to 1-3 dni od momentu zamówienia, wysyłamy zarówno na własnych jak i na etykietach naszych klientów

Połącz swój sklep z ELEKTRO-SKLEP

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.elektro-sklep.eu
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
> 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią ELEKTRO-SKLEP - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię ELEKTRO-SKLEP oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O ELEKTRO-SKLEP

Posiadamy bazę ponad 200 tysięcy produktów - wszystkie produkty są obsługiwane poprzez klasyczne zakupy B2B jak i Dropshipping. Czas realizacji zamówień to 1-3 dni od momentu zamówienia, wysyłamy zarówno na własnych jak i na etykietach naszych klientów. Zapewniamy wsparcie posprzedażowe, posiadamy integrację Baselinker Connect, obsługujemy również Dropshipping osób fizycznych. Każdy z klientów ma te same zasady współpracy. Nie dokładamy naszych ulotek do przesyłek DROP.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: