Integracja hurtowni Artimex

Hurtownia tuszy i tonerów Artimex jest bezpośrednim importerem oraz dystrybutorem produktów do kserokopiarek i drukarek. Firma gwarantuje najlepsze ceny w branży, a także dokłada wszelkich starań, aby poszerzyć asortyment

Połącz swój sklep z Artimex

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.tusze-sklep.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1tys - 5tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
NIE
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Artimex - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Artimex oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Artimex

Hurtownia tuszy i tonerów Artimex jest bezpośrednim importerem oraz dystrybutorem produktów do kserokopiarek i drukarek. Firma gwarantuje najlepsze ceny w branży, a także dokłada wszelkich starań, aby poszerzyć asortyment. Priorytetem są dla niej  relacje z klientami. Do dziś zaufało jej wielu klientów, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Produkty od Artimex charakteryzuje wysoka jakość i wydajność, wszystkie posiadają certyfikaty ISO 9001 oraz 14001. Artimex jest także wyłącznym importerem i dystrybutorem marki Quantec. Firma dokłada wszelkich starań, aby jakość zamienników marki Quantec sprostała oczekiwaniom klientów. W ofercie znajdują się ponadto wysokiej jakości zamienniki tuszy oraz folii to faksów, sprawdzonej na polskim rynku marki Orink

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: