Integracja hurtowni Electric Shopping

Opierając się na ponad 40 latach w branży, współpracujemy z najbardziej renomowanymi organizacjami i producentami na całym świecie. Jako autoryzowany odsprzedawca, dystrybutor i agent serwisowy większości sprzedawanych przez nas marek, jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy ekspertami w zakresie oferowanych przez nas produktów

Połącz swój sklep z Electric Shopping

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.electricshopping.com
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Electric Shopping - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Electric Shopping oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Electric Shopping

Opierając się na ponad 40 latach w branży, współpracujemy z najbardziej renomowanymi organizacjami i producentami na całym świecie. Jako autoryzowany odsprzedawca, dystrybutor i agent serwisowy większości sprzedawanych przez nas marek, jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy ekspertami w zakresie oferowanych przez nas produktów. Wykorzystujemy tę wiedzę i naszą siłę rynkową, aby zapewnić nie tylko doskonałą obsługę, ale i świetne ceny. Zamawiając u nas, możesz być pewien, że otrzymujesz bezkonkurencyjną ofertę i bezpieczeństwo zamawiania od uznanej i renomowanej firmy, która pracuje niestrudzenie, aby zapewnić satysfakcję klientów. Mając dostęp do stanów magazynowych powyżej 5 milionów funtów, możemy szybko wysłać twoje zamówienie z magazynu, nie pozostawiając Ci konieczności czekania! Możemy wysyłać na terenie całej Europy, a większość naszych klientów w kontynentalnej części Wielkiej Brytanii może korzystać z bezpłatnej dostawy lub opcji ekspresowej po umiarkowanej cenie. Nasz cennik i harmonogram dostaw międzynarodowych jest łatwy do zrozumienia i opiera się na kupowanym produkcie.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: