Integracja hurtowni Incom Group

Incom jest liderem dystrybucji urządzeń IT wiodących na rynku producentów, takich jak Seagate, Western Digital, LG, Toshiba, Philips, Acer, AOC, MSI, Silicon Power, GoodRam, Gigabyte, AsRock, Ricoh, Genius i wielu innych. Firma dba o atrakcyjną i szeroką ofertę

Połącz swój sklep z Incom Group

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.incomgroup.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Incom Group - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Incom Group oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Incom Group

Incom jest liderem dystrybucji urządzeń IT wiodących na rynku producentów, takich jak Seagate, Western Digital, LG, Toshiba, Philips, Acer, AOC, MSI, Silicon Power, GoodRam, Gigabyte, AsRock, Ricoh, Genius i wielu innych. Firma dba o atrakcyjną i szeroką ofertę. W swoim portfolio posiada ponad 700 grup produktowych, w tym miedzy innymi : systemy operacyjne i oprogramowania komputerowe, laptopy, smartfony, urządzenia mobilne, komputery PC, podzespoły i akcesoria, RTV i AGD, urządzenia drukujące, tablice interaktywne oraz wiele innych. Dzięki 30 letniemu doświadczeniu, elastyczności oraz dynamice w działaniu firma zajmuje jedną z czołowych pozycji na rynku.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: