Integracja hurtowni Eoptimo

Działająca na rynku polskim od 2017roku firma Eoptimo zajmuje się dystrybucją sprzętu elektronicznego oraz mediów cyfrowych, stawiając na najwyższą jakoś niezależnie od obszaru działania. Jej największe atuty to innowacyjność, wiarygodność, stabilna pozycja na rynku, doświadczanie oraz konkurencyjne ceny

Połącz swój sklep z Eoptimo

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.eoptimo.com.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Eoptimo - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Eoptimo oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Eoptimo

Działająca na rynku polskim od 2017roku firma Eoptimo zajmuje się dystrybucją sprzętu elektronicznego  oraz mediów cyfrowych, stawiając na najwyższą jakoś niezależnie od obszaru działania. Jej największe atuty to innowacyjność, wiarygodność, stabilna pozycja na rynku, doświadczanie oraz konkurencyjne ceny. W szerokiej ofercie Eoptimo bez problemu można znaleźć produkty światowych producentów jak i wysoko specjalistyczny sprzęt od wyselekcjonowanych dostawców. Firma zapewnia kompleksowe dostawy na czytelnych zasadach w oparciu o partnerskie i przyjacielskie relacje z odbiorcami i dostawcami. Na każdym etapie współpracy można liczyć na ich  profesjonalne usługi doradcze oraz wsparcie techniczne.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: