Integracja hurtowni Yukatel

Yukatel jest międzynarodową hurtownią telefonii komórkowej oraz dostawcą rozwiązań sprzętowych i programowych w zakresie telematyki GPS i M2M/IoT. Nasi eksperci gwarantują najlepsze produkty, ceny, usługi i kompetentną obsługę

Połącz swój sklep z Yukatel

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.yukatel.de
Język produktów
DE
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
DE
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
DE, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Yukatel - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Yaukatel oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Yukatel

Yukatel jest międzynarodową hurtownią telefonii komórkowej oraz dostawcą rozwiązań sprzętowych i programowych w zakresie telematyki GPS i M2M/IoT. Nasi eksperci gwarantują najlepsze produkty, ceny, usługi i kompetentną obsługę. Naszą misja to zadowolenie dealerów, klientów, dostawców i pracowników. Od ponad 25 lat koncentrujemy się na dystrybucji i usługach w zakresie urządzeń komórkowych od smartfonów i tabletów po urządzenia ubieralne. Nasz asortyment towarów obejmuje szerokie portfolio marek.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: