Integracja hurtowni Fissler

Fissler jest firmą rodzinną w 6 pokoleniu, znaną na całym świecie z produkcji najwyższej jakości naczyń kuchennych wykonanych w Niemczech. Dzięki połączeniu starannie dobranych materiałów, lat doświadczenia i ogromnej pasji, projektujemy, rozwijamy i wykonujemy wyjątkowe produkty od 1845 roku, zamieniając gotowanie w jedyne w swoim rodzaju doświadczenie

Połącz swój sklep z Fissler

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.fisslersklep.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Fissler - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Fissler oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Fissler

Fissler jest firmą rodzinną w 6 pokoleniu, znaną na całym świecie z produkcji najwyższej jakości naczyń kuchennych wykonanych w Niemczech. Dzięki połączeniu starannie dobranych materiałów, lat doświadczenia i ogromnej pasji, projektujemy, rozwijamy i wykonujemy wyjątkowe produkty od 1845 roku, zamieniając gotowanie w jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Dzięki szerokiej gamie naczyń kuchennych oferujemy produkty odpowiednie dla każdego smaku, każdego dania i każdego rodzaju płyty grzewczej. Przemyślane szczegóły, unikalne funkcje i ponadczasowe elementy wzornictwa pozwolą Ci cieszyć się gotowaniem w dobrym stylu. Silne dążenie do innowacji zawsze było integralną częścią historii firmy Fissler. W poszukiwaniu inteligentnych rozwiązań kuchennych, stale pracujemy nad rozwojem nowych produktów i ulepszaniem istniejących. Niezliczone zarejestrowane projekty i nagrody pokazują imponującą wydajność naszej firmy.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: