Integracja hurtowni Multioffice

Firma Multioffice jest ogólnopolskim dystrybutorem nowoczesnego oświetlenia, akcesoriów RTV i komputerowych oraz nośników danych i materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Klientami Multioffice są małe, średnie jak i duże sklepy a także sieci handlowe

Połącz swój sklep z Multioffice

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.multioffice.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Multioffice - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Multioffice oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Multioffice

Firma Multioffice jest ogólnopolskim dystrybutorem nowoczesnego oświetlenia, akcesoriów RTV i komputerowych oraz nośników danych i materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Klientami Multioffice są małe, średnie jak i duże sklepy a także sieci handlowe. W gronie klientów nie brakuje też sklepów internetowych, integratorów i biuroserwisów. Klienci stanowią dla nas największą wartość. Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni spełnić ich oczekiwania. Od roku 2000 Multioffice jest wyłącznym dystrybutorem i kreatorem marki ART, która grupuje szeroki wachlarz produktów akcesoryjnych IT, RTV oraz oświetleniowych i eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Dodatkowo Multioffice zajmuje się dystrybucją hurtową gier planszowych oraz karcianych poprzez współpracę z najbardziej renomowanymi wydawnictwami.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: