Integracja hurtowni Stalgast

Producent urządzeń gastronomicznych i mebli ze stali nierdzewnej. Importer sprzętu i naczyń kuchennych

Połącz swój sklep z Stalgast

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.stalgast.pl
Język produktów
PL, EN, FR
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
10 tys - 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Stalgast - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Stalgast oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Stalgast

Producent urządzeń gastronomicznych i mebli ze stali nierdzewnej. Importer sprzętu i naczyń kuchennych. Od 25 lat działamy jako firma rodzinna. Gastronomia to nasza pasja. We współpracy z najlepszymi specjalistami produkujemy urządzenia gastronomiczne oraz dobieramy produkty renomowanych producentów światowych. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo pełny asortyment urządzeń gastronomicznych i akcesoriów do gastronomii marki STALGAST. W bogatej ofercie Stalgastu znajdą Państwo garnki, zastawę stołową, naczynia gastronomiczne i przybory kuchenne, termosy, warniki, zmywarki, środki utrzymania czystości i meble ze stali nierdzewnej. Rozbudowana oferta urządzeń grzewczych, rozdrabniających, chłodniczych i pakujących, w tym piece konwekcyjno-parowe UNOX. Wszystkie urządzenia są objęte gwarancją i dostępne są w obniżonych cenach.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: