Integracja hurtowni Polcan

Założona w 1993 roku działalność Polcan to lider na rynku oryginalnych i alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Firma jest producentem marek Asarto i Tiom

Połącz swój sklep z Polcan

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.polcan.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Polcan - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Polcan oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Polcan

Założona w 1993 roku działalność Polcan to lider na rynku oryginalnych i alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Firma jest producentem marek Asarto i Tiom. Wyróżniamy się spośród konkurentów wysoko postawionymi celami, by oferowany przez nas asortyment w kombinacji z profesjonalną obsługą wykwalifikowanych specjalistów spełniały najwyższe standardy. Nasza oferta opiera się na korzystnych warunkach współpracy w zakresie zakupów towarów o zastosowaniu biurowym.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: