Integracja hurtowni Action

Firma powstała w roku 1991 roku. Action to dystrybutor sprzętu IT oraz produktów z segmentów RTV, AGD i GSM

Połącz swój sklep z Action

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.action.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 30000
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Action - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Action oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Action

Firma powstała w roku 1991 roku. Action to dystrybutor sprzętu IT oraz produktów z segmentów RTV, AGD i GSM. Przez wiele lat spółka dynamicznie rosła, stając się jednym z największych graczy w swojej branży. W segmencie konsumenckim Action skupia się na dostarczeniu do wszystkich swoich kanałów sprzedaży produktów konsumenckich w najlepszych cenach. Segment dystrybucji z wartością dodaną dotyczy współpracy z resellerami i integratorami. Zapewniamy dostęp do takich produktów i usług, które pomagają nam i naszym partnerom rozwijać biznes.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: