Integracja hurtowni RCpro

Firma INNPRO powstała w 2013 roku, pod nazwą RCpro. Swoją działalność rozpoczęła od dystrybucji modeli RC oraz dronów z kategorii rekreacyjnych

Połącz swój sklep z RCpro

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.rcpro.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią RCpro - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię RCpro oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O RCpro

Firma INNPRO powstała w 2013 roku, pod nazwą RCpro. Swoją działalność rozpoczęła od dystrybucji modeli RC oraz dronów z kategorii rekreacyjnych. W tej chwili nasza oferta produktowa liczy już ponad 5 tysięcy indeksów i jest sukcesywnie poszerzana, aktualnie oprócz kategorii dronów i modeli RC oferta zawiera produkty z kategorii: foto-wideo, smart home, audio, GSM, Gaming/IT oraz lifestyle. Oferujemy pełne wsparcie przed i po sprzedażowe, a nasi opiekunowie nieustannie dbają o skuteczną komunikację. Wierzymy, że rzetelne i uczciwe podejście jest kluczem do długofalowej współpracy i korzystnych relacji.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: