Integracja hurtowni Lena-e

Od 2009 widniejemy na polskim rynku jako importer i dystrybutor wysokiej jakości wyrobów. W naszej ofercie znajdują się produkty znanych światowych marek łączące w sobie nowoczesność z pomysłowością oraz niezrównane walory użytkowe

Połącz swój sklep z Lena-e

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.lena-e.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Lena-e - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Lena-e oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Lena-e

Od 2009 widniejemy na polskim rynku jako importer i dystrybutor wysokiej jakości wyrobów. W naszej ofercie znajdują się produkty znanych światowych marek łączące w sobie nowoczesność z pomysłowością oraz niezrównane walory użytkowe. W większości oferowany przez nas asortyment jest opatentowany przez producentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby Klientów i dlatego naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie wysokiego standardu obsługi poprzez szybkie dostawy, dostępność towarów w magazynie, atrakcyjną i stabilną ofertę cenową oraz rzetelną informację.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: