Integracja hurtowni Agawa

Rozpoczęliśmy swoją działalność w roku 1999. Firma Agawa.PL jest jednym z wiodących na polskim rynku dystrybutorów materiałów eksploatacyjnych (tuszy, tonerów) do niemal wszystkich urządzeń drukujących oraz komponentów do ich regeneracji

Połącz swój sklep z Agawa

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.agawa.pl
Język produktów
PL, EN
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
> 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Agawa - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Agawa oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Agawa

Rozpoczęliśmy swoją działalność w roku 1999. Firma Agawa.PL jest jednym z wiodących na polskim rynku dystrybutorów materiałów eksploatacyjnych (tuszy, tonerów) do niemal wszystkich urządzeń drukujących oraz komponentów do ich regeneracji. Proponujemy kilkadziesiąt tysięcy towarów w kilkunastu grupach towarowych takich jak atramenty i kartridże, materiały do regeneracji tonerów, tonery i taśmy do drukarek i faksów, magnesy i akcesoria magnetyczne, prasy i materiały do wykonywania nadruków, papiery i folie, folie do ploterów, wizualna prezentacja: tablice i gabloty, wyposażenie biur oraz wiele innych.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: