Integracja hurtowni THI

Jesteśmy łódzką firmą działającą na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji tonerów, tuszy, komponentów do regeneracji oraz innych akcesoriów do urządzeń drukujących i wielofunkcyjnych

Połącz swój sklep z THI

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.thi.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1 tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią THI - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię THI oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O THI

Jesteśmy łódzką firmą działającą na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji tonerów, tuszy, komponentów do regeneracji oraz innych akcesoriów do urządzeń drukujących i wielofunkcyjnych. Nasze główne atuty to wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość świadczonych usług. Działamy na rynku od 2006 roku i od tego czasu sukcesywnie umacniamy swoją silną pozycję na rynku, a także zdobywamy zaufanie nowych klientów. Od początku istnienia firmy posiadamy ogromny potencjał w postaci wiedzy wnoszonej przez naszych pracowników. Dzięki temu zostaliśmy dostrzeżeni przez największe i najbardziej wymagające firmy i organizacje.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: