Integracja hurtowni FEN

Nasza specjalizacja – nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne, zarówno te standardowe, jak i szyte na miarę. Działamy w modelu "Nasze klocki - Twój projekt"

Połącz swój sklep z FEN

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.fen.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią FEN - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię FEN oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O FEN

Nasza specjalizacja – nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne, zarówno te standardowe, jak i szyte na miarę. Działamy w modelu "Nasze klocki - Twój projekt". Każdy Twój projekt wesprzemy opieką dedykowanego account managera, certyfikowanych inżynierów, szkoleniami czy prezentacjami u klientów. Dopasowujemy oferty i produkty do potrzeb klienta. Zapewniamy wsparcie oraz pomoc ze strony naszych fachowców.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: