Integracja hurtowni Erotizo

Erotizo.pl jest jedną z największych hurtowni erotycznych w Europie. Firma posiada ponad 10 tysięcy rodzajów produktów od 250 producentów i stale powiększa swoją ofertę o nowe akcesoria erotyczne

Połącz swój sklep z Erotizo

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.erotizo.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 30000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Erotizo - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Erotizo oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Erotizo

Erotizo.pl jest jedną z największych hurtowni erotycznych w Europie. Firma posiada ponad 10 tysięcy rodzajów produktów od 250 producentów i stale powiększa swoją ofertę o nowe akcesoria erotyczne. Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi dystrybutorami zabawek erotycznych na świecie oferta Erotizo przoduje pod względem różnorodności. Znajdują się w niej między innymi: afrodyzjaki, tabletki erekcyjne, żele poślizgowe oraz wiele innych związanych z erotyką. Firma współpracuje tylko z podmiotami gospodarczymi. Do współpracy zaprasza więc sklepy stacjonarne i internetowe, a także producentów i dystrybutorów zabawek erotycznych, bielizny, drogerii i innych produktów związanych z branżą erotyczną.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

11 innych produktów w tej samej kategorii: