Integracja hurtowni Scala Playhouse

SCALA to sklep internetowy, w którym znajdziesz wszystko, co erotyczne. Jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem artykułów erotycznych i dumnym dostawcą kompleksowych usług dla naszych klientów B2B

Połącz swój sklep z Scala Playhouse

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.scalaplayhouse.com
Język produktów
EN
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Wysyła do
GB
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Scala Playhouse - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Scala Playhouse oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Scala Playhouse

SCALA to sklep internetowy, w którym znajdziesz wszystko, co erotyczne. Jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem artykułów erotycznych i dumnym dostawcą kompleksowych usług dla naszych klientów B2B. Nasza firma oferuje szeroki asortyment marek, skupiając się na drogerii, zabawkach i bieliźnie. Wysoka różnorodność i włączenie dużych marek oraz mniejszych, niszowych nazw sprawia, że możemy zaspokoić wszystkie potrzeby; pozwala nam to obsługiwać detalistów, hurtowników, sklepy wysyłkowe i internetowe. Z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży erotycznej, SCALA jest solidną, godną zaufania marką w międzynarodowej dystrybucji. Nasze partnerstwo z najlepszymi markami gwarantuje dostęp do najnowszych premier i kolekcji, a niektóre linie dostępne są wyłącznie w SCALA.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

10 innych produktów w tej samej kategorii: