Integracja hurtowni Sexshop24

Jesteśmy stabilną firmą handlową z kilkunastoletnim doświadczeniem. Produkty dla dorosłych sprzedajemy w internecie od 2001 roku

Połącz swój sklep z Sexshop24

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.sexshop24.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Sexshop24 - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Sexshop24 oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Sexshop24

Jesteśmy stabilną firmą handlową z kilkunastoletnim doświadczeniem. Produkty dla dorosłych sprzedajemy w internecie od 2001 roku. Nasz sklep jest wynikiem wielu lat doświadczenia i dziesiątek tysięcy zrealizowanych zamówień. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem prestiżowych marek - m.in. Fun Factory, Swiss Navy, Feelosophia dzięki czemu masz gwarancję oryginalności i największego wyboru produktów do natychmiastowej wysyłki. Słuchamy sugestii naszych klientów, by stale ulepszać jakość obsługi.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

11 innych produktów w tej samej kategorii: